TIME FOR WEDDING Katarzyna Wojciechowska

ŚLUB W PREZENCIE

ślub w prezencie time for wedding konsultacja wedding planner konsultant ślubny młoda para

Ktoś z grona Twoich najbliższych, przyjaciół lub znajomych przygotowuje się właśnie do ślubu i wesela, czyli najważniejszego dnia w swoim życiu? Z wielką radością odlicza kolejne miesiące i tygodnie ale jednocześnie bardzo się stresuje, a Ty nie do końca wiesz, jak pomóc w przygotowaniach?

Podaruj przyszłej Pannie Młodej lub przyszłemu Panu Młodemu upominek inny niż wszystkie. Podaruj spokój, brak stresu, przemyślane działania i trafne wybory. Jednym słowem podaruj cudowny czas narzeczeństwa, połączony z przygotowaniami do najważniejszego dnia w ich życiu.

Boże Narodzenie, Dzień Kobiet, Wielkanoc, imieniny lub urodziny to okazje, podczas których otrzymujmy upominki od swoich bliskich i przyjaciół.

Zamiast kolejnego bukietu kwiatów, kolejnej książki, czy biletu do kina podaruj jej lub jemu to, czego najbardziej w tej chwili potrzebuje.

Podaruj wsparcie doświadczonego Wedding Plannera, który odpowie na wszystkie pytania, rozwieje wszystkie wątpliwości, wyjaśni wszystkie niejasności i udzieli wielu cennych wskazówek. Pomoże przygotować się na spotkanie z menadżerem lokalu weselnego. Podpowie, na co zwrócić uwagę wybierając usługodawców. Doradzi, jak rozsadzić gości weselnych i opowie o najnowszych trendach ślubnych.