TIME FOR WEDDING Katarzyna Wojciechowska

ECO & ZERO WASTE WEDDING

eko eco zero waste wesele ślub wedding organizacja

Kochacie naturę i staracie się żyć eko?
Ślub i wesele zero waste to propozycja właśnie dla Was.

Wydawać by się mogło, że w tak wyjątkowym dniu, jakim jest dzień Waszego ślubu (a ten z reguły bierzecie raz w życiu) nie ma możliwości ograniczenia do minimum wielu nieekologicznych elementów. A jednak. Wszystko za sprawą 5 prostych zasad, określanych jako 5R.

1. REFUSE = REZYGNUJCIE I ODMAWIAJCIE – będąc na targach, zabierzcie ze sobą tylko te oferty, które naprawdę przypadły Wam do gustu i planujecie z nich skorzystać.

2. REDUCE = OGRANICZCIE – więcej wcale nie musi oznaczać lepiej. Szczególnie, jeśli mowa o ślubnych i weselnych dekoracjach.

3. REUSE = UŻYJCIE PONOWNIE – przemyślany zakup ślubnej biżuterii, czy obuwia to produkty, które będziecie nosić także po ślubie. Konfetti z naturalnych kwiatów zamiast wypuszczanych w niebo balonów będzie zdecydowanie eko.

4. RECYCLE = SEGREGUJCIE I POSTAWCIE NA RECYKLING – plastikowe słomki, napoje w kartonach, czy zaproszenia i winietki na papierze ekologiczny (najlepiej własnoręcznie przygotowywane) to rozwiązania zgodne z nurtem zero waste.

5. ROT = NIE MARNUJCIE – weselne stoły wcale nie muszą się uginać, a tym, co zostanie podzielcie się z najbliższymi (pakując oczywiście w eko opakowania).

PROPONUJĘ WAM PÓJŚĆ O KROK DALEJ, wszak Wedding Planner jest także eko – pozwoli m.in. zredukować ilość zbędnych ulotek i wizytówek, których często nie zdołacie nawet przejrzeć. Oszczędzi Wasz czas i zredukuje konieczności spotkań z usługodawcami do minimum. Zastosuje sprawdzone rozwiązania dając pewność, że nie zaliczycie wpadki w godzinie zero. Pomoże w wyborze weselnego MENU i zadba o odpowiednią ilość dekoracji.

TO JEDNAK NIE WSZYSTKO – dla prawdziwych miłośników ekologii przygotowaliśmy ofertę niepowtarzalnych, owocowo -warzywnych dekoracji.

eko eco zero waste wesele ślub wedding organizacja

Zastanawialiście się choć przez moment, co zrobicie z tak dużą ilością ciętych kwiatów po Waszym weselu? Bukiety i kompozycje z owoców i warzyw rozwiążą ten problem. Wszystkie z pewnością zostaną bardzo chętnie przyjęte, a co najważniejsze – właściwie wykorzystane – w ogrodach zoologicznych i schroniskach dla zwierząt. Bądź eko – postaw na zero waste.

zero waste wedding wesele ślub eko eco bydgoszcz toruń dekoracja
zero waste wedding wesele ślub eko eco bydgoszcz toruń dekoracja
zero waste wedding wesele ślub eko eco bydgoszcz toruń dekoracja
zero waste wedding wesele ślub eko eco bydgoszcz toruń dekoracja