TIME FOR WEDDING Katarzyna Wojciechowska

Ręcznie zdobione buty do ślubu według Twojego projektu

Buty do ślubu – jakże ważny element w stylizacji Panny Młodej. Chciałybyście pójść do ślubu w ręcznie malowanych butach, zaprojektowanych tylko dla Was? My byłybyśmy wniebowzięte!

Wyjątkowe dzieła kanadyjskiej artystki

Deborah Thomson, kanadyjska artystka, oferuje przyszłym Pannom Młodym i nie tylko, własnoręcznie zdobione buty. To nieprawdopodobna okazja by wyrazić siebie, podkreślić charakter uroczystości, czy też zachować na dłużej najważniejsze ze słów.

Po pierwsze projekt

Każdy projekt jest w pierwszej kolejności konsultowany z klientkom, której zadaniem jest wskazanie od 8 do 10 elementów, które chciałaby umieścić na butach. Ten pierwszy etap pozwala artystce poznać indywidualny styl przyszłej właścicielki obuwia. Zdarza się też, że klientki przekazują fragmenty ręcznie pisanych listów, z prośbą o zamieszczenie wybranych zdań w projekcie, co tylko podkreśla indywidualny, niekiedy bardzo osobisty, charakter tych zdobionych butów.

ręcznie zdobione buty do ślubu time for wedding konsultant slubny bydgoszcz

Po drugie rodzaj butów

Kolejny etap to informacja o rodzaju butów, jakie mają zostać ozdobione. Projektantka musi bowiem wiedzieć, czy mowa o balerinach, szpilkach, czy np. butach na koturnie. Każdy fason rządzi się przecież własnymi prawami i, co w tym wypadku kluczowe, ilością miejsca na zdobienie.

Po trzecie kolorystyka

Zwieńczeniem projektu jest jego odwzorowanie na butach klientki. Tu dla artystki, która na co dzień jest także fotografem ślubnym, istotną rolę odgrywa dobór odpowiedniej kolorystyki. W grę wchodzą różnorodne farby tkaninowe i farby kaligraficzne.

Ta szalenie precyzyjna praca zajmuje Deborah średnio od 6 do 8 godzin, choć artystka nie ukrywa, że zdarzają się także projekty, na wykonanie których poświęca nawet kilka dni. Jej ulubiony projekt to buty inspirowane Paryżem.

ręcznie zdobione buty do ślubu bydgoszcz toruń inowrocław

Praca z Pannami Młodymi to ogromna przyjemność

Jak podkreśla sama artystka, dużą radość sprawia jej także możliwość obcowania z przyszłymi Pannami Młodymi. Pragnie by ich wzajemne relacje pozwoliły poczuć, że nie są one kolejnym numerem w portfolio projektantki.

cytaty ślub wesele wedding planner

Cena za ręcznie zdobione buty do ślubu

Z pewnością zastanawiacie się jaki jest koszt tych ręcznie zdobionych butów. Ceny Figgie Shoes, bo tak nazywają się zdobione buty opuszczające pracownię artystki, zaczynają się od 598 dolarów. Czy warto zainwestować taką kwotę w unikalne buty do ślubu? To już pozostawiamy Waszej ocenie ?

źródło & fot. figgieshoes.com, buzzfeed.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.