TIME FOR WEDDING Katarzyna Wojciechowska

Kim jest Konsultant Ślubny nazywany także Wedding Planner

Coraz częściej kilkumiesięczne, nierzadko bardzo stresujące przygotowania do ślubu Para Młoda decyduje się zlecić profesjonaliście. Osobie mającej doświadczenie w organizacji i koordynacji uroczystości, wiedzę z zakresu obowiązujących trendów, a także bazę sprawdzonych, solidnych podwykonawców usług ślubnych i weselnych. Mowa tu właśnie o Konsultancie ślubnym, często określanym także jako Wedding Planner.

Przez pierwsze lata funkcjonowania zawodu Konsultanta ślubnego utarło się przekonanie, iż wynajęcie Wedding Palnnera to dodatkowy, często wysoki koszt, który Para Młoda zobowiązana jest ponieść. Co więcej, Pary dysponujące stosunkowo niewielkim budżetem z góry przekreślały możliwość współpracy z Konsultantem Ślubnym. Nic bardziej mylnego!

Konsultant Ślubny to przede wszystkim dobry duch każdej Pary Młodej. Podobnie jak Parze Młodej, zależy mu na tym, by dany ślub i wesele były wyjątkowe, a marzenia Pary udało się w pełni zrealizować. Z tego też powodu Wedding Planner dokłada zawsze wszelkich starań by każdy ślub, który organizuje, niezależnie od budżetu jakim dysponują Młodzi, był niezwykłym, niezapomnianym wydarzeniem w ich życiu.

Jeśli zastanawiacie się, czy warto skorzystać z usług naszego Konsultanta ślubnego to pamiętajcie, że dzięki nam:

  • oszczędzicie swój czas – to naszym zadaniem będzie dobór ofert zgodnych z Waszymi oczekiwaniami, potrzebami oraz budżetem;
  • unikniecie stresujących rozmów z podwykonawcami – po akceptacji przedstawionych Wam ofert to my udajemy się na spotkania z poszczególnymi podwykonawcami negocjując w Waszym imieniu warunki współpracy i ceny;
  • otrzymacie najlepsze ceny u podwykonawców – Para organizująca ślub i wesele samodzielnie, często traktowana jest jako klient jednorazowy, w przeciwieństwie do Konsultanta ślubnego, który z usług danego podwykonawcy korzysta wręcz regularnie. Ta przewaga pozwala nam na wynegocjowanie dla Was korzystnych rabatów.
  • oszczędzicie Wasze pieniądze – choć na pozór brzmi to irracjonalnie, musicie pamiętać, że jednym z naszych kluczowych zadań jest pilnowanie Waszego budżetu, a tym samym dobieranie ofert, które go nie przekroczą. Jeśli dodamy do tego wynegocjowane przez naszego Konsultanta rabaty u poszczególnych podwykonawców, zyskujecie pewność, że nasza współpraca Wam się opłaciła.
  • wyeliminujecie pułapki, czyhające na Was na każdym etapie organizacji ślubu i wesela – tylko doświadczenie profesjonalnego Konsultanta ślubnego pozwoli Wam uniknąć wielu błędów organizacyjnych. Będzie on bowiem na bieżąco nadzorował pracę Waszych podwykonawców, zadba o istotne zapisy w umowach z firmami i nie zapomni o żadnym z ustalonych szczegółów.
  • zyskacie pewność, że na Waszym ślubie oraz weselu pojawią się tylko profesjonalni podwykonawcy – nowe firmy w branży ślubnej pojawiają się w zawrotnym tempie. Dzięki naszej wiedzy i bezustannym monitorowaniu rynku, możecie w pełni wyeliminować ryzyko wyboru niekompetentnego podwykonawcy.
  • możecie liczyć na dyspozycyjność naszego Konsultanta ślubnego – jest on do Waszej dyspozycji przez cały okres przygotowań. Nie zawiedzie on także w dniu ślubu, koordynując uroczystość już od wczesnych godzin porannych.
  • Wasz ślub i wesele będą spełnieniem Waszych marzeń – nasz Konsultant wykaże się pomysłowością i kreatywnością. Zaproponuje styl uroczystości pasujący przede wszystkim do Was i Waszych oczekiwań. Zainspiruje, doradzi i zaproponuje dodatki odpowiadające najnowszym trendom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.